wycinka i pielęgnacja drzew kraków

Witam na stronie wycinka-pielegnacja.pl - Zajmujemy się pielęgnacją i wycinką drzew - Obszar działań: cała Polska - Siedziba: Kraków

Witam

Moja firma wykonuje wszelkie prace wysokościowe, głownie jednak specjalizujemy się w pielęgnacji i wycince drzew – szczególnie tych, które kolidują z budynkami, liniami energetycznymi, na terenach pod inwestycje, cmentarzach, parkach itp.

Jako członek Międzynarodowego Towarzystwa Uprawy i Ochrony Drzew pielęgnuję drzewa zgodnie ze standardami określonymi w European Arboricultural Council (EAC).

Dzięki zastosowaniu sprzętu i technik alpinistycznych, wykonujemy prace niezależnie od terenu, gdzie użycie podnośnika nie zawsze jest możliwe.

Stosując podczas wycinki drzew metodę sekcyjną, ścinamy drzewo po kawałku i opuszczamy na linach, dzięki czemu nie powodujemy strat ani uszkodzeń obiektów znajdujących się w sąsiedztwie.

Nasze usługi wykonujemy w tempie ekspresowym na terenie całego kraju. W szczególnych okolicznościach także 24 godziny na dobę. Jednak bezpłatny dojazd do klienta w celu wyceny obejmuje województwa Małopolskie i Śląskie.

Wstępną wycenę zlecenia mogę również wykonać drogą elektroniczną na podstawie zdjęć przesłanych na e-mail: wycena@wycinka-pielegnacja.pl, bądź telefonicznie pod nr 510 310 805.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości służę poradą.

Pozdrawiam
Grzegorz Nowak

Kontakt

Usługi Dendrologiczne
Grzegorz Nowak

tel.: 510 310 805
biuro@wycinka-pielegnacja.pl

Istnieje możliwość wstępnej wyceny usługi, na podstawie zdjęć nadesłanych na e-mail: wycena@wycinka-pielegnacja.pl

Na terenie województw Małopolskiego i Śląskiego dojazd w celu wyceny jest bezpłatny.